Kenshi: Pojemniki

Pojemniki porównasz według wartości, wagi, mnożników skradania i szybkości walki, premii do umiejętności walki i wpływu na obciążenie.

Byczy plecak20001,006-40,800,1
Drewniany plecak8000,504-50,900,5
Drewniany plecak handlarza8000,404-50,900,5
Duży plecak30000,258-100,800,5
Duży plecak kupca45000,208-100,800,5
Kosz złomiarza2500,501-50,900,7
Mały plecak10000,851-20,950,5
Mały plecak (farbowany)10000,851-20,950,5
Mały plecak złodzieja30001,00101,000,4
Plecak sklepikarza50000,0050-100,501
Plecak złodzieja50001,002-21,000,4
Shopkeeper goods bag50000,00100-100,501
Średni plecak15000,504-50,900,5
Średni plecak (farbowany)3000,50801,001
Średni plecak kupca25000,504-50,900,5
Torby garru20001,006-40,800,1