Kenshi: Przedmioty gniazd

Przedmioty z gniazd porównasz według wartości, wagi i liczby leżących razem w jednym skupisku, a przefiltrujesz według towarów handlowych.

Bone Fragment-small ones8036430
Fragment kości40314440
Jajo Gurglera240030340
Jajo kraba740030340
Jajo Rozpruwacza3700040640
Łajno72520125
nest awning1010140
nest carpet1010140
RoboPiece_NestItems10111140
Trash11040140
Trash211040140
Trash311040140
Trash411040140
Trash511040140
Uszkodzone jajo11040140
Wielkie łajno52520125